یادداشت ها

قوانین بارگذاری ویدیو

 


 
 

برای تولید و نشر بهتر محتوا در بستر آپارات به شما پیشنهاد می‌دهیم قوانین بارگذاری ویدیو در آپارات را با دقت مطالعه کنید:

 
 
 

 1. توجه داشته باشید باید حق نشر ویدیوهای بارگذاری شده (موسیقی، فیلم و سریال و انیمیشن و ...) را رعایت کنید. 

 2. هیچ یک از ویدیوها نباید با شئونات اخلاقی و عرف جامعه اسلامی مغایرت داشته باشند.

 3. از بارگذاری ویدیوهایی که منجر به ایجاد تنش و التهاب سیاسی می‌شوند، بپرهیزید.

 4. از بارگذاری ویدیوهای اهانت‌آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت‌های قومی و مذهبی بپرهیزید.

 5.  تمسخر شهروندان در ویدیوها ممنوع است، در صورت گزارش، ویدیو با این مفهوم از بستر ژن برتر حذف می‌شوند.

 6. از انتشار ویدیو با تصاویر دل‌خراش خودداری کنید.

 7. ویدیوهایی با موزیک متن غیرمجاز در ژن برتر قابل انتشار نیستند.

 8. از انتشار ویدیوهای تکراری در یک یا چند کانال به طور هم‌زمان خودداری کنید. 

 9.  امکان دانلود و بارگذاری ویدیوهای کانال‌های دیگر در کانال خود وجود ندارد. در صورت گزارش، ویدیوهای بارگذاری شده از کانال شما حذف می‌شوند و دسترسی برای بارگذاری ویدیو تا مدتی برای شما امکان‌پذیر نخواهد بود.

 10. عنوان ویدیوها باید مرتبط به ویدیو باشد، عنوان‌های تکراری و نامربوط از دیده شدن ویدیوی شما و جذب مؤثر مخاطب جلوگیری می‌کنند. 

 11. برای جذب درست مخاطب، برچسب‌ها باید کاملاً مرتبط به ویدیوی منتشرشده باشند. استفاده از برچسب‌های غیر مرتبط منجر به گزارش‌ از سمت دیگر کاربران می‌شود و علاوه بر آن الگوریتم‌های ژن برتر، ویدیوهای شما را دیگر در نتایج جستجوی آن برچسب‌ها، به مخاطبان نشان نمی‌دهد.

 12.  اگر می‌خواهید از کانالتان برای تبلیغات کاری استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که حق تبلیغات در ویدیوهای شما برای ژن برتر محفوظ است. بنابراین در طول ویدیوهای بازنشری امکان تبلیغات وجود ندارد مگر اینکه برای تبلیغات، از 4 ثانیه آخر ویدیوی خود استفاده کنید. 
 


 
 

کاربران گرامی توجه داشته باشید:

 
 
 

 1. در صورت عدم رعایت قوانین فوق، ژن برتر می‌تواند اقدام به حذف ویدیو، مسدودی کانال و یا بستن امکان بارگذاری ویدیوهای شما کند. 

 2. در گذاشتن نظرات خود دقت و از گذاشتن نظرات توهین‌آمیز و یا تهدید کاربران خودداری کنید. در صورت گزارش تخلف، امکان نوشتن نظرات برای شما مسدود می‌شود.
 
 

تذکر: مدت زمان جریمه‌های ذکر شده، بستگی به نوع و شدت تخلف شما دارد. امکان دارد از یک روز تا مسدودی کل اکانت، برای حساب کاربری شما جریمه ثبت شود.

 

 
 
 

قوانین کلی ژن برتر

 
 
 

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت ژن برتر مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مؤلفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

 
 
 

 1. سایت ژن برتر تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به‌خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی می‌گردد و قابل پیگیری است.

 2. ژن برتر بستر بارگذاری ویدیوهای غیر آموزشی  را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است و حق پخش تبلیغات در ویدیوهای بارگذاری شده در سایت از حقوق ژن برتر است.

 3. پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدیوهای بارگذاری شده نزد ژن برتر محفوظ خواهد ‌ماند.

 4. گزارش رعایت نکردن حق نشر را باید از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایید تا ما بتوانیم به درخواست شما را رسیدگی کنیم. ارسال مدارک برای اثبات حق مالکیت ویدیو لازم است و مدارک شما نزد ژن برتر محفوظ خواهد ماند. 

 5. امکان تغییر نام کاربری در ژن برتر وجود ندارد بنابراین باید در موقع انتخاب نام کاربری دقت لازم را داشته باشید.

 6. امکان حذف کانال، ایمیل و شماره تماس ثبت‌شده در کانال وجود ندارد؛ اما می‌توانید از قسمت پروفایل، بخش تنظیمات، نسبت به تغییر و ویرایش ایمیل اقدام نمایید.